Печать

Новий штуцер з краном для Bag-in-Box

Worldwide Dispensers, частина підрозділу DS Smith Plastics Division, випустила новий штуцер з краном VINflow для упаковки Bag-in-Box з харчовим рослинним маслом. Новий штуцер VINflow забезпечує рівномірне виливання продукту з пакета і адаптований спеціально під в'язкість рослинного масла, дозволяючи користуватися упаковкою без проблем.
 
Штуцер з краном для Bag-in-Box відповідає новим вимогам законодавства і був розроблений для використання як професіоналами, так і в домашніх умовах. Нова конструкція дозувального штуцера з краном VINIflow для харчового рослинного масла є продовженням популярного штуцера VINIflow, який був розроблений компанією Worldwide Dispensers для різних застосувань продуктів в упаковці Bag-in-Box, таких як вино, соки, молочні продукти і вода.
Диспенсер VINIflow для харчового рослинного масла дозволяє здійснювати виливання продукту однією рукою. Він має спеціальний елемент всередині випускного отвору, який допомагає зробити потік масла спрямованим і плавним, що забезпечує оптимізовану швидкість потоку, без проливання.