Печать

Smurfit Kappa використовує досвід у сфері сталого розвитку для благодійності

Група Smurfit Kappa знайшла нове застосування своїм коробам-аптечкам: тепер їх використовує шотландський благодійний фонд «Пряма допомога в Единбурзі» (Edinburgh Direct Aid) для відправки одягу та предметів першої необхідності в табори біженців, після чого ними можна користуватися як меблями.
Команда дизайнерів Smurfit Kappa з Великої Британії та Нідерландів отримала завдання доопрацювати гофровані короби, які раніше відправлялися на переробку після використання, таким чином, щоб вони мали подвійне призначення. Команда придумала дизайн, за допомогою якого вони легко перетворюються на складані стільці, столи та ящики для зберігання. Короби подвійного призначення з інструкцією місцевими мовами легко збираються і пристосовані до мінливих погодних умов.
«Ми постійно читаємо про те, як біженці з усього світу страждають, коли змушені залишати свої домівки, і наскільки вони залежать від таких таборів, тому ми дуже хотіли надати підтримку, – сказав керівник відділу технічного дизайну Smurfit Kappa в м. Нортгемптоні (Великобританія) Стівен Коуделл (Stephen Cawdell). – Smurfit Kappa завжди шукає креативні способи повторного використання нашої упаковки. Меблі, виготовлені з наших коробів, досить міцні для того, щоб зберігатися на відкритому повітрі, а столи дуже добре підходять для тимчасового використання в школах, які організовуються в деяких таборах біженців».


Коментуючи співпрацю з Smurfit Kappa, керівник фонду «Пряма допомога в Единбурзі» (Edinburgh Direct Aid) Денис Рутовіц (Denis Rutovitz) зазначив: «Smurfit Kappa розробила унікальне рішення у вигляді спеціально спроектованих коробів, і ми вперше використовуємо щось подібне. Зазвичай у таборах біженців не вистачає постачання, тому можливість отримати меблі значить для нас дуже багато».
На сьогодні Smurfit Kappa пожертвувала фонду «Пряма допомога в Единбурзі» (Edinburgh Direct Aid) 10 000 коробів.