Печать

Нагорода знайшла переможця

Восени минулого року відбувся черговий конкурс WorldStar, який проводить Всесвітня організація пакувальників (WPO). Журі конкурсу, що засідало в Ріо-де-Жанейро, одним із переможців визначило упаковку для кетчупу «Шашличний» ТМ «Помідора», яку виробляє українське підприємство «Авентин».


22 травня 2018 р. Президент Клубу пакувальників Валерій Кривошей у присутності фахівців заводу, які мали відношення до розробки та виробництва цієї упаковки, від імені WPO вручив очікувану нагороду генеральному директору ПП «Авентин» Денису Любенку.


Ця упаковка має тришарову структуру і впаяний штуцер, що робить її дуже зручною для споживачів.
Для нанесення друку використовується технологія HD Flexo. Вона забезпечує високу якість друку зображення, не гірше, ніж з використання глибокого друку.
Основною перевагою пакету doypack є ефективність. Їх можна отримати за рахунок скорочення витрат на складування, транспортування і зберігання пакетів через їх невелику вагу і розміри. Ця упаковка можна оптимізувати місце на торговому майданчику.

У цьому році Всесвітня організація упаковки і пакувальних матеріалів розглянула 318 заявок з 38 країн. Церемонія вручення нагород переможцям відбулася в Квінсленді (Австралія).