Печать

Упаковка від Smurfit Kappa отримала нагороди на WorldStar Packaging Awards

Група Smurfit Kappa отримала престижні нагороди на церемонії WorldStar Packaging Awards за пакувальне рішення для автомобільних замків і дисплей для роздрібних точок продажів.

Дисплей AlphaBooks, відмічений експертами, був виготовлений для компанії  IF gifts. Дизайнери Smurfit Kappa створили унікальний дисплей для роздрібних точок продажів, що дозволяє з усіх боків розглянути оригінальні блокноти, виконані у формі букв.Ще одним проектом, удостоєним нагороди, стало оптимізаційне пакувальне рішення для автомобільних замків Audi. Завдяки продуманому розташуванню прорізів, упаковка вміщує 12 одиниць продукції, при цьому товар повністю захищений від пошкоджень при укладанні і транспортуванні, а оптимізація упаковки дозволяє скоротити час збірки і укладання продукції на 87%.

Проекти є найкращим прикладом вирішення непростих завдань завдяки поєднанню інноваційних, креативних і екологічно стійких дизайнерських рішень.

Коментуючи перемогу в конкурсі, головний керуючий директор Європейського підрозділу Групи Smurfit Kappa Saverio Mayer  зазначив: «Для нас велика честь, що наші досягнення відзначені експертами такої престижної премії. Ми працюємо з клієнтами з абсолютно різних сегментів, щоб створити оптимальні пакувальні рішення, які вирішують різні запити, включаючи захист упаковки протягом всього ланцюжка поставок в рамках нашого підходу SupplySmart і залучення уваги споживачів в магазині в рамках підходу ShelfSmart ».

У цьому році Всесвітня організація упаковки і пакувальних матеріалів розглянула 318 заявок з 38 країн. Церемонія вручення нагород переможцям відбулася в Квінсленді (Австралія).