Печать

Екологічні переваги упаковки SIG Nature Pack

Упаковка SIG Nature Pack - перша у світі асептична картонна упаковка, яка виготовлена зі 100 % рослинної сировини з відновлювальних джерел, виробником якої являється компанія SIG. Екологічні переваги упаковки SIG Nature Pack підтверджені екологічним аналізом життєвого циклу продукції (LCA) відповідно до стандартів ISO. 

Упаковка забезпечує значне зниження впливу на навколишнє середовище в усіх десяти категоріях. Оцінка життєвого циклу упаковки SIG Nature Pack свідчить про те, що в середньому по Європі показник умовних викидів CO2 на 66% нижче, ніж звичайної традиційної упаковки SIG протягом усього життєвого циклу. 

Udo Felten, глобальний менеджер з екологічної стійкості SIG, пояснює: «При кожній інновації продукція в компанії SIG оцінюється на предмет впливу на навколишнє середовище за допомогою досліджень екологічного балансу продукції в масштабах всієї Європи у відповідності зі строгими вимогами визнаних стандартів ISO. Результати досліджень нашої упаковки SIG Nature Pack показують, що інноваційний підхід SIG до балансу маси полімеру має значні екологічні переваги».