Печать

Нова термоусаджувальна плівка від RPC bpi protect

Компанія RPC bpi protect (Великобританія) випустила нову термоусаджувальну  плівку X-EnviroShrink для групової упаковки, яка на 30 % складається з переробленого полімеру.

X-EnviroShrink містить 30 % переробленої після споживання (post-consumer recyclate - PCR), а також повністю переробляється на 100 %, що відповідає останнім урядовим пропозиціям по полімерній упаковці.

Згідно з дослідженням, проведеним в RPC bpi protect, з тисячі опитаних британців, 83 % вважають краще використовувати якомога менше упаковки або користуватися переробленою упаковкою. Також 82 % опитаних заявили, що вважають краще користуватися послугами компаній, які працюють над зниженням кількості упаковки або переробляють її.

«Стійкість всієї упаковки є першорядною вимогою для брендів і споживачів», - сказав Девід Ламли, керуючий директор RPC bpi protec.

«X-EnviroShrink ідеально задовольняє цю потребу за рахунок повторного використання полімерів і забезпечення захисту, функціональності і економічності, які однаково важливі, - і все це є повністю придатним для повторного використання плівки».