Печать

Rpc bramlage beaute випустила нову стандартну упаковку-стік для макіяжу

Компанія RPC Bramlage beaute, що входить до підрозділу RPC Bramlage Division групи RPC, випустила новий стандартний стік-олівець для макіяжу, який може бути використаний для широкого спектру продуктів, таких як тіні для повік, губна помада, гігієнічна помада і тверді духи.

Упаковка PRETTY Jumbo Stick, вироблена на фабриці RPC Bramlage beaute у Маролі (Франція), поєднує ефективний захист продукції з привабливим зовнішнім виглядом і зручністю у використанні споживачем. Герметична система гарантує, що в заблокованому нижньому положенні повітря не може потрапити в контейнер. Щоб отримати доступ до продукту, користувачі просто повертають диспенсер.

Стік-олівець PRETTY Jumbo Stick виготовляється, декорується і збирається на одній лінії.

Компанія RPC Bramlage beaute також інвестувала кошти у нову машину, щоб розширити вибір технологій обробки, в тому числі тиснення та ін., поряд з металізацією, голографією, напівпрозорим і тривимірним зовнішнім виглядом, які забезпечують чудовий брендинг і диференціацію на торговій полиці.

У співпраці з французької компанії Alkos, що забезпечує наповнення стіків, пропонується повний спектр послуг з виробництва і наповненню нової упаковки.

Весела, легка, практична і з відмінною обробкою, упаковка PRETTY Jumbo Stick являє собою ідеальний аксесуар для наших споживачів, орієнтованих на стиль.