Печать

TOPPSafe ™ від Smurfit Kappa: новий погляд на сталий розвиток ланцюжка поставок

Група Smurfit Kappa - провідний виробник пакувальних рішень, запустила у виробництво інноваційну упаковку TOPPSafe ™ як перспективну альтернативу важким панелям з дерева, ДСП тп поліиерів, які використовуються для захисту палет з продукцією під час транспортування і зберігання.

Розробляючи нову упаковку, команда дизайнерів Smurfit Kappa Hexacomb шукала рішення, яке було б безпечним для продуктів харчування і підходило для широкого спектра галузей, включаючи сфери, де діють суворі санітарно-гігієнічні норми.

У новій інноваційній упаковці на паперовій основі TOPPSafe ™ використовується матеріал Hexacomb, який легкий і міцний завдяки своїй комірчастої структурі.

Багато клієнтів Smurfit Kappa зазнавали труднощів з традиційною паллетною упаковкою з дерева, ДСП та полімерів, яка використовується в ланцюжку поставок. Через велику вагу і стандартні розміри з нею буває не просто справлятися, вона часто падає і створює ризик отримання травми. Упаковка TOPPSafe ™ значно легше і більш придатна для ручних операцій за рахунок простоти в обігу.

Рішення TOPPSafe ™ пропонує ряд переваг, включаючи економію, простору за рахунок поставки в плоскому вигляді, а також повну придатність для вторинної переробки.

Коментуючи запуск нової упаковки, керівник підрозділу Smurfit Kappa Hexacomb Вім Пітерс (Wim Peeters) сказав: «Ми дуже задоволені запуском TOPPSafe ™ - ця упаковка здатна трансформувати ланцюжок поставок. І відгуки клієнтів, які вже її використовують, виключно позитивні. Smurfit Kappa прагне виводити на ринок рішення, які отримують високі оцінки з точки зору безпеки, сталого розвитку та інновацій».

За допомогою рішення SupplySmart зібрані дані про більше 60 000 ланцюжків поставок, які Smurfit Kappa використовує для визначення можливостей для стійких змін.