Печать

UPM Raflatac випустила переробну прозору самоклеючу плівку

UPM Raflatac почала продаж в регіоні EMEIA нової екологічно безпечної лінійки ультратонких прозорих самоклеючих плівок Vanish PCR. Вони на 90% складаються з перероблених матеріалів і забезпечують ефект відсутності етикетки.

За словами компанії, Vanish PCR - єдине на ринку рішення для чіткого маркування, яке включає перероблений контент. Відповідно для скляних, прозорих ПЕТ або металевих ці етикетки тепер доступні по всьому світу. Вони підходять для будь-якого бренду в сегментах товарів для дому та особистої гігієни, напоїв або продуктів харчування, які потребують прозорих етикеткових матеріалів.

«Ми хочемо запропонувати нашим клієнтам інноваційні рішення, що сприяють циркулярній економіці. Чудовим прикладом цього є Vanish PCR», - каже Роберт Тейлор, директор зі сталого розвитку UPM Raflatac. «Ніколи раніше в пакувальній індустрії не створювалося чіткої поверхні етикетки і вкладишів з перероблених матеріалів. Разом з нашими партнерами ми можемо зробити більш розумне майбутнє не використовуючи природні ресурси і замкнути коло».