Печать

Найпопулярніша британська газета Guardian переходить з полімерної на біорозкладальну упаковку

Guardian стала першою британською газетою, яка перейшла з звичайної полімерної упаковки на біорозкладальну. Перші газети з використанням нової упаковки були доставлені на вихідні 12 січня цього року.


Нова упаковка виготовлена з матеріалу на основі картопляного крохмалю, яка замінює раніше використовуваний поліетилен. Зміна відбувається після зворотного зв'язку від читачів.

Замість того, щоб переробляти обгортку з інших полімерів одноразового використання, читачам пропонується компостувати матеріал з картопляного крохмалю або поміщати його в бункери для харчових відходів. За даними газети, упаковка не містить генетично модифікованого матеріалу.

"Ми раді почати використовувати біорозкладальний матеріал для упаковки наших суботніх добірок у вихідні дні", - сказала Mylene Sylvestre, директор видавництва. "Біоразкладальний матеріал зроблено з Bioplast 300, на основі картопляного крохмалю, придатного для побутового компостування. Читачі тепер зможуть утилізувати упаковку з харчовими відходами або в компостних бункерах".

Матеріал виготовляється компанією Biotec GmbH, що знаходиться в Еммеріх-на-Рейні, Німеччина. Нову біорозкладальну упаковку спонсорувала бельгійська компанія Ecover (офіси Великобританії розташовані на південному заході Лондона).