Печать

ETIK OUEST представила інноваційні рішення для зручного відкриття та закриття упаковки

Etik OUEST французька компанія з розробки та виробництва інноваційних рішень для відкриття і закриття гнучкої упаковки в харчовій промисловості представила свої останні інноваційні рішення Up'n Maxi та Up'n Bec Verseur (отримала премію за інновації CFIA 2018).

Рішення Up'n Maxi - це пакувальна система, яка легко відкривається і закривається. Необхідно просто потягнути за ярлик, щоб відкрити; попередньо вирізаний паз відкривається з кожного боку і зупиняється перед горизонтальним зварним швом. Створений отвір забезпечує можливість дістати вміст упаковки (без залишку). Закриття здійснюється шляхом закриття ярлика: це дуже просто!

Up'n Bec Verseur - це інноваційне рішення для фасування в пакети quattro seal.

                     

Розміщений у сильфоні пакета quattro носик дозволяє відкривати пакет без інструменту (ножиці, ніж і т. д.) Зручно діставати продукт перед тим, як закрити його одним пальцем до наступного використання. Ця новинка, яка вже отримала Оскар в CFIA, в основному призначена для сухого насіння, снеків, кондитерських виробів, зернових ... Також вона адаптується для порошкоподібних продуктів. На промисловому рівні це нововведення пропонує перевагу економію в процесі фасування (машини, ціни, якість). Інші переваги, з точки зору маркетингу - носик є гнучким, а зовнішній вигляд упаковки залишається незмінним. Практичний, легкий і розумний, EtikOuest Bec Verseur - це унікальне рішення в світі упаковки.