Печать

Nestle та Danimer Scientific мають намір розробити біорозкладальну пляшку для воды

Nestlе та Danimer Scientific, провідний розробник і виробник біорозкладальних полімерних виробів, оголосили про створення глобального партнерства з розробки біорозкладальних пляшок. Nestlе та Danimer Scientific співпрацюватимуть в області розробки і виробництва біополімерів для бізнесу Nestlе Waters з використанням PHA-полімеру Danimer Scientific - Nodax ™. У 2018 році Університет Джорджії (США) підтвердив в своєму дослідженні, що Nodax ™ являє собою ефективну здатність біологічно руйнуватися альтернативним полімерним пляшкам. PepsiCo, існуючий партнер Danimer, також може отримати доступ до смол, розробленим в ході такої співпраці.

«Як показали дослідження, PHA розкладається під впливом мікроорганізмів у багатьох середовищах, включаючи промисловий і побутовий компост, грунт, прісну і морську воду», - сказав Stephen Croskrey, головний виконавчий директор Danimer Scientific. «Оскільки Nodax ™ PHA - це біологічний матеріал, стабільно розкладається як в аеробних, так і в анаеробних середовищах, він ідеально підходить для створення екологічно безпечної упаковки для продуктів Nestlе. Nodax ™ РНА підходить в якості сировини для промислового і домашнього компосту, придатний для установок анаеробного зброджування, а також для повторного використання після переробки. Ми з радістю надамо підтримку Nestlе в майбутні роки».

У 2018 році Nestlе оголосила про своє зобов'язання - до 2025 року зробити 100% своєї упаковки придатною для переробки або повторного використання. Для досягнення цієї мети компанія вже реалізувала ряд ініціатив, включаючи створення Інституту розробки пакувальних матеріалів (Institute of Packaging Sciences). Цей інститут займається розробкою функціональних, безпечних і нешкідливих для навколишнього середовища рішень в області упаковки, включаючи використання паперу і біорозкладальних матеріалів.

Stefan Palzer, головний технічний директор Nestlе, сказав: «Стратегічні інноваційні партнерства відіграють ключову роль для Nestlе і сприяють прогресу в підвищенні екологічної стійкості нашої упаковки. Для ефективного вирішення проблеми полімерних відходів на різних ринках нам потрібно безліч технологічних рішень, в тому числі, нові паперові матеріали і біорозкладальні полімери, які також можуть бути перероблені».

Maurizio Patarnello, головний виконавчий директор Nestlе Waters, сказав: «Мета Nestlе Waters - сприяти вирішенню зростаючої глобальної проблеми відходів полімерної упаковки. Використання біорозкладальної пляшки, яку також можна переробити, дозволить поліпшити вплив нашого бізнесу на навколишнє середовище в тих країнах, де відсутні системи збору та вторинної переробки».