Печать

RPC Promens представляє нову ПЕТ-тару у Великобританії

Компанія RPC Promens Industrial, яка входить в групу RPC, представила нові 20-літрові та 25-літрові ПЕТ-контейнери для промислового використання.

Контейнери, які вже встигли оцінити в континентальній Європі, тепер виводяться на ринок Великобританії після значних інвестицій з боку RPC Promens на її заводі у Десайді.

Нові контейнери з ПЕТ, які поєднують в собі ефективний захист продукту з перевагами екологічної стійкості, слугують поліпшеним рішенням для фасування широкого спектру промислових продуктів. Контейнери RPC також можуть бути виконані в різних кольорах для індивідуального маркування і мають велику площу для брендування.

RPC повідомляє, що дані контейнери приблизно на 50% легше аналогічних великих полімерних контейнерів і були розроблені для забезпечення максимального використання палет, що дозволяє підвищити ефективність транспортування і зменшити кількість умовних викидів вуглекислого газу. ПЕТ, з якого виготовлені контейнери, повністю придатний для вторинної переробки і може бути використаний повторно згідно з принципами економіки замкнутого циклу.

Менеджер з розвитку промислового бізнесу RPC Promens Tom Highton сказав: «Це захоплююча розробка для промислової упаковки в Великобританії. Ці нові контейнери ідеально демонструють прихильність RPC як інноваційним, так і екологічним пакувальним рішенням».

RPC Promens пропонує пакувальні рішення для фармацевтичної, побутової та промислової хімії, а також компонентів для електроніки та автомобільної промисловості.

Заснована в 1991 році, RPC є глобальною конструкторською та інжиніринговою компанією з виробництва виробів з полімерів на пакувальних і непакувальних ринках. Маючи більше 31 конструкторських і проектних центрів, оборот компанії становить близько 3,7 млрд фунтів стерлінгів. Група RPC складається з семи підрозділів, включаючи RPC Ace, RPC Bebo, RPC bpi group, RPC Bramlage, RPC M & H, RPC Promens і RPC Superfos.