Печать

Нова упаковка Tetra Classic Aseptic 65ml Cube

Нова упаковка компанії Tetra Pak дозволяє з шести упаковок зробити куб, що покращує використання простору під час транспортування і зберігання. Упаковка під назвою Tetra Classic Aseptic 65ml Cube стане ефективним рішенням для фасування молочної, сокової та рідкої продукції.

Новинка увійде в лінійку Tetra Classic Aseptic. Але в порівнянні з традиційним форматом Classic Aseptic 65ml, нова упаковка вимагає менше вторинної упаковки, і займає приблизно на 40% менше місця при транспортуванні того ж кількості продуктів.

Упаковка вже використовується з грудня 2018 року в Південно-Східній Азії для фасування кокосового молока.

Директор з продукції Tetra Pak Hemant Krashak розповів: "Володіючи надійним захистом продуктів харчування, мінімальним використанням матеріалів і ефективністю розподілу, пакет Tetra Classic Aseptic 65 ml Cube забезпечує просту відповідь на зростаючу потребу в екологічно чистих упаковках, одночасно знижуючи витрати для виробників. Багато клієнтів з існуючими асептичними розливними машинами Tetra Classic можуть легко перейти на цю нову упаковку з обмеженими інвестиціями». У січні цього року Tetra Pak співпрацювала з Koenig & Bauer, щоб забезпечити повнокольоровий цифровий друк на своїх картонних упаковках".