Печать

Технологія пакування Flatskin від Sealpac

Компанія Sealpac представить технологію Flatskin на міжнародній виставці м’ясної промисловості IFFA 2019. Для пакування м’ясної продукції, такої як стейки, донедавна не існувало альтернативи полімерам, які відповідають усім вимогам до захисту продукції, гігієни, транспортування та маркетингу.

Компанія Sealpac доводить, що і в цьому сегменті є більш екологічно стійкі технології. На виставці IFFA компанія представить нові ресурсозберігаючі системи з високим вмістом паперу та картону для використання зі зварювачами лотків, такі як Skin і MAP (упаковка в модифікованому газовому середовищі), а також рішення для термоформування на паперовій основі.

Технологія пакування Flatskin, вперше представлена компанією на виставці interpack 2017, тим часом переживає бум на полицях магазинів роздрібної торгівлі продуктами харчування та супермаркетів-дискаунтерів. За короткий час екологічно стійка пакувальна система зарекомендувала себе як один з лідерів продажів. Екологічність, видатний зовнішній вигляд і першокласні комунікаційні можливості цього нового типу упаковки переконливі. Ця упаковка ефектно виводить на сцену якісні м’ясні продукти. Відповідно до цієї технології, упаковуваний продукт прикріплюється за допомогою прозорої плівки з бар’єрними властивостями до плоского лотка, виготовленого з вибіленого або невибіленого первинного целюлозного картону, кашируваного полімерним захисним шаром.