Печать

Saica Flex випускає упаковку для мийного засобу з використанням 45 % перероблених полімерів

Saica Flex, підрозділ Saica Group, розробив і випустив на ринок пакет для мийних таблеток з використанням переробленого матеріалу. Пакет виготовлений з використанням переробленого поліетилену (PE) та являє собою проект, у якому первинна сировина була успішно замінена переробленою в кількості до 45 % від загальної ваги упаковки, що є важливим кроком у напрямі циклічної економії полімерної упаковки.

«Цей проект демонструє нашу відданість досягненню дійсно цикличної економіки, особливо для полімерної упаковки, відповідно до стратегії, встановленої Комісією ЄС. Сьогодні можливості для виробництва нової високоякісної упаковки з доданою вартістю з перероблених матеріалів, як і раніше, досить обмежені, тому цей проект є великим кроком вперед», - сказав Мігель Єтано, директор з маркетингу Saica Flex. «Для успішного просування до ефективної циркулярної економіки вкрай важлива тверда прихильність інноваціям і співпраці між усіма зацікавленими сторонами в ланцюжку поставок. Нова пакувальна лінія Saica Flex Greenheart відображає нашу прихильність моделі сталого виробництва та споживання».

Greenheart, нова пакувальна лінія від Saica Flex, дає можливість замінити первинний поліетилен переробленим поліетиленом у широкому спектрі нехарчових продуктів. У цьому конкретному проекті переробленим матеріалом було успішно замінено до 45 % від загальної упаковки. У результаті було отримано пакети з характеристиками, аналогічними до характеристик пакетів із первинних матеріалів, та з оптимальними результатами як у конвертації упаковки, так і в процесі фасування й герметизації.

Перероблений матеріал наданий компанією Saica Natur Cycle Plus, що виробляє високоякісний перероблений поліетилен низької щільності (rLDPE), який можна використовувати при виробництві нової первинної упаковки. Поліетилен Natur Cycle Plus сертифікований EuCertPlast як на 100 % вторинна сировина після переробки.