Печать

Huhtamaki випускає придатну до компостування чашку для гарячих напоїв з подвійними стінками Impresso


Виробник упаковки для напоїв і продуктів харчування Huhtamaki випустив придатну до компостування чашку для гарячих напоїв Bioware Impresso з подвійними стінками.
Доступна в змішаному корпусі білого й зеленого кольорів, нова чашка використовує бульбашкове тиснення Impresso, яке покращує ізоляцію та забезпечує приємність на дотик для користувача. Будучи частиною придатної до компостування лінійки Bioware, нова чашка використовує стійкий 100% -й картон, сертифікований PEFC, і має внутрішнє покриття на рослинній основі. Як і інші чашки Impresso з подвійними стінками, завдяки інноваційному дизайну нова чашка потребує на 25% менше матеріалу, ніж більшість чашок із подвійними і потрійними стінками, доступних у даний час на ринку. 
Компанія заявила, що це зменшує вагу упаковки і не ставить під загрозу продуктивність. Менеджер з маркетингу Huhtamaki Foodservice у Великій Британії Беккі Еплетт сказала: «Ми є експертами в галузі дизайну й виробництва чашок, і наша остання інновація, «почувайся добре»,  додає в серію Bioware придатну до компостування чашку з подвійними стінками з нашою унікальною зовнішньою обгорткою Impresso, яка відмінно підходить для тримання та забезпечує посилену ізоляцію.
Придатна до компостування чашка Impresso має сертифікацію EN13432, а це означає, що її можна компостувати на затверджених компостних установках».
Виготовлені у Великій Британії нові чашки доступні для клієнтів по всій Європі. Еплетт додала: «Ринок гарячих напоїв надзвичайно конкурентний, і клієнти шукають екологічно обґрунтований вибір. Для тих, хто має доступ до промислового компостування, чашка Impresso «почувайся добре» від Huhtamaki є ідеальним рішенням. Наша нова чашка Impresso «почувайся добре» пропонує ідеальне рішення для оператора, що забезпечує чудові відчуття при питті, а також продукт, виготовлений з картону PEFC, із внутрішнім покриттям на рослинній основі, сертифікований як придатний до компостування».