Печать

Samsung створила екологічну упаковку Eco-Package

Samsung Electronics представляє екологічну упаковку Eco-Package, за допомогою якої можна зробити меблі і аксесуари для будинку своїми руками - наприклад, самостійно змайструвати тумбочку або журнальний столик. Легко перетворити коробку в предмет інтер'єру стало можливим завдяки інноваційному дизайну Eco-Package. Оригінальне рішення, покликане дати нове життя звичних речей, дозволяє вести більш екологічний спосіб життя і дотримуватися принципу розумного споживання.

Згідно з дослідженнями Агентства з охорони навколишнього середовища США (United States Environmental Protection Agency, US EPA), близько 95% вироблених картонних коробок викидається відразу після однократного використання. Це означає, що кожен рік близько 90 мільярдів картону виявляється на звалищі. Eco-Package була створена в якості екологічної альтернативи з метою скорочення відходів і зменшення негативного впливу на навколишнє середовище.

Новий підхід вперше застосовується в упаковці інтер'єрних телевізорів The Serif, дозволяючи їх власникам не викидати коробку, а повторно використовувати її. Завдяки простому алгоритму дій на створення оригінального аксесуара піде не більше 30-40 хвилин. Інструкції по збірці тумбочки біля ліжка, підставки для журналів, будиночка для кішки або інших меблів доступні по QR-коду на бічній стороні коробки. За допомогою них користувачеві необхідно з'єднати надруковані на картоні точки олівцем, вирізати отримані деталі і зібрати новий предмет інтер'єру.

Унікальний дизайн Eco-Packaging був відзначений нагородою CES Innovation Awards за сприяння ефективному використанню природних ресурсів.

З початку 2020 року Samsung застосовує для випуску упаковок і буклетів тільки матеріали з волокна, сертифіковані міжнародними природоохоронними організаціями, такими як Лісова опікунська рада (Forest Stewardship Council, FSC), Програма схвалення лісової сертифікації (Programme for the Endorsement of Forest Certification) і Ініціатива сталого лісокористування (Sustainable Forestry Initiative).

Упаковка Eco-Package не тільки підходить для вторинного використання, а й екологічно безпечна.

З першої половини 2019 року всі коробки, пакети та інші матеріали, в яких поставляються продукти і аксесуари Samsung, від мобільних пристроїв до великогабаритної побутової техніки, виконуються з таких матеріалів, як біопластик і перероблений папір. Наприклад, елементи з пластику в упаковці смартфонів і планшетів були замінені на виготовлені з просоченою паперовою маси, а захисні плівки для екранів виробляються з пластикових відходів і поновлюваних матеріалів, таких як крохмаль і цукрову тростину.