Печать

AR Packaging планує масштабний перехід на упаковку з сухого формованого волокна за допомогою PulPac

Компанія AR Packaging заявляє, що вона прагне стати першою на ринку з комерційно життєздатними безполімерними лотками і столовими приборами для харчової промисловості, для використання на ходу і в сфері громадського харчування, приєднавшись до технологічного пулу PulPac.

Відповідно до того, що компанія визначає як ширшу тенденцію щодо упаковки на основі полімерів, AR Packaging прагне стати першою на ринку з лотками і столовими приборами з сухого формованого волокна. З цією метою група приєдналася до технологічного пулу PulPac і, таким чином, отримує унікальний доступ до оптимізованих процесів для виведення на ринок повністю однокомпонентних і «поновлюваних» продуктів на основі волокон.

Сухе формоване волокно, винайдене PulPac в 2015 році, сьогодні захищено 38 патентами і патентними заявками, які можуть охоплювати більше 50 країн. Технологія, що дозволяє сушити прес-форми перетворюючи в тверду упаковку і одноразові продукти, унікальна і відрізняється від традиційних методів формування целюлози. Вона заявляє, що пропонує заміну одноразових полімерів за нижчою ціною, ніж це було можливо раніше.

«У нас є хороший досвід виведення нових інновацій на ринок завдяки плідній співпраці з високо інноваційними партнерами, які є експертами в своїй області. Участь у технологічному пулі свідчить про нашу прихильність до розробки та індустріалізації стійких продуктів з сухого формованого волокна», - каже Ральф Мак, директор з інновацій в групі AR Packaging. «Наші ноу-хау в області матеріалів, об'єднання досвіду і присутності на ринку в поєднанні з технологією PulPac дозволять власникам брендів, а також моторним першопрохідникам зробити величезний крок вперед в заміні полімерної упаковки і продуктів на повністю стійкі і ефективні».

«Ми помістили всю ІС в технологічний пул з явним наміром скоротити глобальне використання одноразових пластиків. Ми раді, що AR Packaging є ліцензіатом, приєднавшись до їх прагненню индустріалізувати сухі формовані волокна і внести свій вклад в технологічний пул», - каже Лінус Ларссон, генеральний директор PulPac. «Члени технологічного пулу обкладаються роялті за продані товари, щоб фінансувати безперервний і невичерпний розвиток упаковок сухого формування волокна. Будучи світовим лідером в дослідженнях і розробках сухих формуваннях волокон, PulPac щомісяця заявляє про нові IP», - продовжує Ларссон.