Печать

CCL представляє EcoFloat - стійкий матеріал для термоусаджувального рукава

CCL Label створила стійкий матеріал для термоусаджувальних рукавів  з метою допомогти пакувальній індустрії досягти своїх цілей з переробки. Цей матеріал EcoFloat відповідає всім стандартам відповідності CCL і був розроблений для поліпшення процесу відділення пляшки  від етикетки в пляшках з ПЕТ.

CCL з високоефективними рукавами 360 ° пропонує свободу дизайну і сильний візуальний ефект в місцях продажів. Використовуючи свій досвід в області виробництва плівок, CCL розробила рішення для досягнення цілей стійкості замовників з максимальною економічною ефективністю.

 

«Дотримання стандартів Асоціації переробників полімерів (APR) в США і стандартів Європейської ПЕТ-пляшки в Європі (EPBP) стає все більш важливим», - сказав Норберт Фенкарт, глава відділу досліджень і розробок. «EcoFloat був розроблений для досягнення цілей економічної та екологічної стійкості, одночасно покращуючи зовнішній вигляд продукту».

До технічних характеристик продукту відносяться: прозорий плівковий матеріал з поліолефіну, свобода дизайну при усаджуванні до> 60%, більш м'який дотик для застосування в стислих пляшках і підтримка процесу переробки ПЕТ-пляшок в пляшку.

На думку CCL, стійкість - це більше, ніж просто збереження; це також означає відповідальність корпоративних громадян при виробництві якісної продукції. Ключовою частиною цього процесу є внутрішня робота з співробітниками і зовнішніми партнерами з метою створення більш ефективних і екологічно безпечних варіантів. CCL каже, що вона віддана справі збереження навколишнього середовища не тільки тому, що це правильно, але і тому, що ми всі дихаємо одним повітрям, п'ємо одну воду і живемо з обмеженими ресурсами цієї планети.