Печать

Lifestyle Packaging представляє інноваційний антибактеріальний дозатор гелю для рук

Компанія Lifestyle Packaging анонсувала Snappd - унікальний механізм дозування однією рукою для дезинфікуючого засобу для рук на спиртовій основі.

Компанія стверджує, що багато дезінфікуючих засобів для рук на ринку представляють собою полімерні флакони, до яких можуть торкатися кілька різних людей. Це може ненавмисно сприяти поширенню бактерій і вірусів, таких як COVID-19, в роздрібній торгівлі, офісі, на транспорті і в закладах  охорони здоров'я.

Snappd уникає декількох контактів. "Сашет" може дозувати одну дозу гелю-дезінфікуючого засобу для рук, коли його згинають навпіл однією рукою, зводячи до мінімуму контакт і перехресне забруднення.

Кожен пакетик Snappd (50 мм x 50 мм) містить 1,5 мл знезаражуючого спирту 71% безпечного для тіла і без запаху, який залишає руки без бактерій без необхідності миття або сушіння. Повідомляється, що "сашет" мають термін придатності 12 місяців при зберіганні при температурі навколишнього середовища.

Компанія також стверджує, що її новий продукт забезпечує економію витрат і не забруднює навколишнє середовище в порівнянні з іншими рішеннями для дозування на ринку. Кожен компактний пакет містить 250 одноразових пакетиків Snappd, що дозволяє транспортувати великі обсяги з використанням мінімального простору. В даний час існує три різних рецептури матеріалів - біорозкладні, на основі біо з використанням відновлюваних джерел і придатні для вторинної переробки.

Крім дезинфікуючого засобу для рук, механізм Snappd має безліч параметрів, функцій відкривання для різних продуктів особистої гігієни та харчових продуктів: наприклад, форму півмісяця для продуктів з високою в'язкістю, таких як косметичні креми і мед, форму зигзага для порошків і гранул, і прямокутну форму для розподілених застосувань.