Печать

BarrierPack Recyclable забезпечує стійке рішення для упаковки таблеток Finish®

Провідна світова група Mondi уклала партнерську угоду з Reckitt Benckiser Group (RB), щоб створити портфель гнучких упаковок з однокомпонентного полімеру, придатного для вторинної переробки, для преміальної лінійки таблеток Finish® Quantum Ultimate для посудомийної машини.

У цій лінійці продуктів раніше використовувалася багатошарова конструкція з ламінату з ПЕТ / ПЕ, яка не підлягала вторинній переробці. Згідно з зобов'язанням RB, що до 2025 року 100% його полімерна упаковка повинна або мати можливість повторно використовуватись,  або бути переробленою, треба було шукати нові рішення. У RB є підхід «4 R» до використання полімерів - reduce, reuse, replace, recycle (зменшити, повторно використовувати, замінити, переробити).

«Дотримуючись орієнтованого на клієнта підходу EcoSolutions, ми тісно співпрацювали з RB, щоб знайти найкраще рішення і зробити цей продукт повністю придатним для повторної переробки, не жертвуючи при цьому зовнішнім виглядом та іншими характеристиками  - ми задавали питання про весь процес і адаптували різні аспекти для задоволення вимог, точні потреби клієнта» Олів'є Се, менеджер по роботі з ключовими клієнтами, Mondi Consumer Flexibles.

«З огляду на те, що це лінія продуктів преміум-класу для Finish®, було життєво важливо, щоб отримана упаковка була досить жорстка, з гладким зовнішнім виглядом, відображала точну відповідність кольору і відчуття якості. В бар'єрних властивостях упаковки не могло бути ніякого компромісу, а також необхідно було використовувати для блискавки матеріал, який також може бути перероблений».

Кшиштоф Краєвський, директор RB зі сталого розвитку упаковки для Hygiene, сказав: «Ми цінуємо роботу і зусилля Mondi, вкладені в цей проєкт. Це була справжня подорож з десятками випробувань. У Mondi був відмінний практичний підхід. Ми раді, що Mondi є інноваційним партнером RB і ця співпраця є частиною підписаної програми нашої компанії «PtI-Partners-to-Innovate», розробленою нашою компанією. Ми з нашими партнерами на кожному кроці, від ідеї до запуску».

RB заявляє, що планує випустити нову упаковку Finish® в Італії в травні, а потім у Німеччині і Великобританії, а потім і в глобальному масштабі.