Печать

Aptar запускає нову кришку для упаковки для дитячого харчування

Компанія Aptar Food + Beverage випустила NEO, кришку для дитячого харчування, яка має регульовану формувальну ложку для «точного і конкретного дозування».

Ця інновація закупорювання включає в себе гнучку стрічку, яка може відливатися під різні контейнери. Гнучка стрічка була розроблена для захисту дитячого харчування від комах і, як повідомляється, була підтверджена декількома незалежними лабораторіями.

Компанія Aptar провела ряд досліджень, щоб краще зрозуміти шлях споживача, больові точки і тісні відносини між упаковкою і користувачем. В результаті NEO була розроблена для роботи однією рукою завдяки своїй формі і міцному шарніру. Відкривши кришку, споживач побачить, що виготовлена за індивідуальним замовленням ложка не торкається суміші для дитячого харчування, що сприяє меншому забрудненню.

Aptar каже, що, з одного боку, споживачі можуть розблокувати, використовувати і замінити ложку назад в тримач, зберігаючи її під час годування чистою. Після закінчення кришку можна знову закрити, натиснувши на область натискання. На думку компанії, чутне клацання дає споживачеві впевненість в тому, що контейнер закритий, а дитяча суміш захищена.

За словами Aptar, продукт виробляється в захищеній зоні, яка захищає виробничий процес і підсилює заходи безпеки і гігієни в цілях захисту продуктів від будь-яких забруднень.

NEO випускається двох діаметрів - 99 мм і 127 мм - які можуть бути використані на всі стандартні контейнери для дитячих сумішей, будь то металеві або полімерні. Aptar також говорить, що продукт дозволяє компаніям вибирати між трьома різними технологіями:  embossed, in-mold labelling or bi-injection molding.