Печать

Mondi's FlexiBag Recyclable для кормів для домашніх тварин

Німецький виробник кормів для домашніх тварин Mera Tiernahrung GmbH співпрацює з світовим лідером у галузі упаковки та паперу Mondi, щоб розширити свою лінійку продуктів для включення нового виду кормів для собак з напіввологими крокетами. Для цього типу кормів для домашніх тварин потрібна упаковка, щоб зберегти корми свіжими та вологими протягом тривалості життєвого циклу продукту, а також бути стійким за дизайном.

Орієнтований на клієнтів підхід, EcoSolutions, допомагає клієнтам знайти найбільш ефективний та стійкий спосіб захисту своїх продуктів. 

"Mondi's FlexiBag Recyclable - це мономатеріал на основі поліетилену з бар'єром, який можна повністю переробити. Цей 12,5 кг пакет є найбільшим у своєму роді, що підлягає переробці, у секторі кормів для домашніх тварин", - каже Фіторе Лошай (Fitore Loshaj), регіональний продавець DACH для Mondi Consumer Flexibles.

Пакет має достатнє ущільнення, щоб забезпечити довгострокову свіжість і захистити корм для домашніх тварин всередині. Упаковка оснащена спеціальним одностороннім клапаном, який дає можливість відводу тільки зсередини назовні. За допомогою цього клапана надлишок повітря може вийти при палетуванні заповнених пакетів. Застібка дозволяє споживачеві легко відкривати та закривати пакет, а завдяки привабливій матовій зовнішній обробці упаковка привертає увагу на полицях.

HTP GmbH, інститут утилізації та відповідальності за продукт, провів незалежні випробування та сертифікував матеріал, оцінивши його як придатний на 95% до вторинної переробки в тих районах, де є відповідна інфраструктура для переробки.

Відповідно до опитування Mondi / Dow Premium Pet Packaging, клієнти починають приділяти більше уваги пакетам, а також тому, що знаходиться в ній. У тому ж дослідженні кожен третій власник домашніх тварин стверджував, що вони перейдуть на бренд, який пропонує більш стійку упаковку.