Печать

Mondi співпрацює з виробником м'яса

Провідна світова група Mondi, співпрацює з австрійським виробником м'яса Hütthaler з метою виготовлення повністю рециркульованої термоформуючої плівки, виготовленої з мономатеріалу для їх м'ясних і ковбасних виробів.

Плівка виготовлена з мономатеріалу, який може бути повністю перероблений і забезпечує бар'єр для захисту продуктів харчування та продовження терміну його зберігання. Незалежний Інститут рециркуляції та відповідальності за продукт нагородив цю плівку найвищою класифікацією "AAA" за утилізацію.

Вимога Hütthaler полягала в тому, щоб замінити плівку, яку раніше використовували, на таку, що підлягає переробці. Компанія шукала більш стійкий підхід, який би не посягав на якість та привабливу презентацію їжі.

Hütthaler звернувся до Mondi. Використовуючи підхід EcoSolutions, орієнтований на споживача, Mondi змогла переосмислити упаковку для Hütthaler, підтримуючи оптимальну функціональність, замінивши менш стійку упаковку, зменшивши використання сировини та розробивши тару, готову до переробки. Mondi повністю виготовляє нову упаковку. Зокрема, нижня плівка поставляється з Mondi Styria, заводу в Австрії, який також має класифікацію AA + за безпеку харчових продуктів від Британського консорціуму роздрібної торгівлі (BRCGS).

"Ми працювали з Hütthaler, щоб знайти більш стійкий підхід, який все ще відповідає високим харчовим стандартам, зберігає термін зберігання та гарантує працездатність машин. Нова плівка відповідає всім цим вимогам, а також допомагає заощадити плату за утилізацію завдяки його переробці. У Mondi у нас є амбіція бути стійкою за дизайном та задовольняти вимоги сталого розвитку наших клієнтів, пропонуючи інноваційні рішення," - сказав Томас Кал, керівник проєкту EcoSolutions в Mondi Consumer Flexibles.