Печать

MAGNUM ВИПУСКАЄ НОВУ УПАКОВКУ ДЛЯ МОРОЗИВА

Magnum, найпопулярніший в світі бренд морозива, в серпні 2020 р. оголосив про випуск понад 7 млн контейнерів для морозива, виготовлених із сертифікованого поліпропілену в рамках ініціативи SABIC TRUCIRCLE ™, де використовується сировина, отримана з вторинного переробленого змішаного полімеру. Запуск таких контейнерів є «першим в світі» в індустрії морозива і покликаний внести свій внесок у вирішення проблеми запобігання попадання полімерних відходів в навколишнє середовище.

Magnum першим почав використовувати перероблений полімер у виробництві упаковки для морозива, і після успішного пілотного запуску в Іспанії, Бельгії і Нідерландах в минулому році його повне розгортання у всіх європейських країнах стало ще одним захоплюючим кроком до пропозиції більш екологічної упаковки споживачам. Нові контейнери Magnum були розроблені в тісній співпраці Unilever і SABIC. Щоб відповідати очікуванням споживачів щодо міцності упаковки для морозива марки А Unilever, компанія SABIC розробили новий ударостійкий сополімер поліпропілену для пакування заморожених харчових продуктів. В якості сировини SABIC використовує змішаний полімер, який потім розпадається на молекулярні будівельні блоки, для створення первинного полімеру, який потім використовується для виробництва цієї нової придатної для вторинної переробки упаковки для морозива.

У зв'язку із зростанням споживання в домашніх умовах через COVID-19, впровадження цих контейнерів і їх вплив на навколишнє середовище стає особливо актуальним, оскільки світ готується до нового майбутнього. «Ми пишаємося тим, що є першим в світі брендом морозива, який запровадив цю новаторську технологію», - каже Жюльєн Барро, віце-президент Global Magnum. «Завдяки цьому новому підходу ми сподіваємося привести індустрію продуктів харчування і прохолодних напоїв до більш сталого майбутнього. прокладаючи шлях до економіки замкнутого циклу».

Марк Вестер, керівник циркулярної економіки в SABIC, сказав: «Упаковка Magnum демонструє спільні зусилля Unilever і SABIC, справжнє співробітництво та інновації, які призводять до позитивних змін в напрямку замкнутого циклу переробки цінних використаних пластмас».

До кінця 2020 року Magnum буде використовувати близько 160 тис. кг сертифікованого переробленого полімеру.

Цей крок є частиною більш широкого глобального зобов'язання Unilever в області упаковки: наполовину скоротити використання компанією первинних полімерів шляхом скорочення абсолютного використання полімерної упаковки більш ніж на 100 тис. т. і прискорення використання переробленого полімеру до 2025 року. Упаковка  Magnum тепер доступна в Європі і буде запущена в усьому світі з 2021 року.

Як оголосила компанія Magnum, вся її упаковка скоро буде повністю придатна для повторного використання або компостуваня і виготовлятися з вдруге переробленого матеріалу після її використання споживачами, щоб забезпечити підхід до економіки замкнутого циклу. Використовуючи цей новий підхід, Magnum сподівається привести харчову промисловість і виробництво напоїв до більш сталого майбутнього, проклавши шлях до економіки замкнутого циклу.

Новаторські рішення SABIC TRUCIRCLE ™ охоплюють матеріали і технології компанії, включаючи сертифіковані полімери, отримані в результаті хімічної переробки використаного змішаного полімеру; сертифіковані поновлювані полімери з сировини на біологічній основі і механічно перероблених полімерів. Сертифіковані полімери SABIC засновані на підході балансу маси. Для забезпечення безпеки ланцюжка поставок сторонам ланцюжка створення вартості потрібно сертифікація ISCC PLUS. Ця широко визнана міжнародна схема сертифікації стійкості підтверджує, що облік масового балансу відповідає заздалегідь визначеним і прозорими правилами. Крім того, він забезпечує простежуваність по всьому ланцюжку поставок від сировини до кінцевого продукту.