Печать

Suedpack: екологічний захист свіжих продуктів харчування

Німецька компанія Südpack  повідомила про те, що поставляє плівку Multipeel xPET для запаювання лотків з салатами, що випускаються компанією Kühlmann. Сімейна фірма Heinrich Kühlmann GmbH & Co. KG , заснована в 1912 р, сьогодні входить до числа середніх підприємств Німеччини. На підприємстві працює понад 600 працівників.

Коли мова йде про свіжі продукти харчування, герметизація упаковки відіграє ключову роль. Вона не тільки забезпечує дотримання термінів зберігання і зберігає смак продукту, але й дозволяє відповідати вимогам екологічної стійкості.

Саме тому готовий до вживання салат з булгур Kühlmann в лотку більше не закривається звичайної кришкою, а запаюється гігієнічної плівкою зі здатністю повторного закривання Multipeel xPET виробництва компанії Südpack. Як стверджує Kühlmann, цей салат принесе аромати Близького Сходу прямо на стіл споживача.

Запаювання лотка плівкою Multipeel xPET означає меншу витрату матеріалу і меншу вагу - без шкоди для свіжості і зручності користування. Після того, як салат з'їдений, споживач може легко розділити окремі компоненти упаковки - контейнер, плівку і картон - і утилізувати їх в відповідних потоках вторинної переробки.