Печать

Історія бренду відображена в квартеті чудових ілюстрацій

За багатьма популярними брендами криється багато цікавих та інтригуючих історій. Важливим для бренда може стати можливість втілити ці історії в життя, особливо на упаковці. Провідна компанія з виробництва металевої упаковки Trivium виготовила обмежену серію банок для сардин комппанії, що святкує у 2020 р. своє 100 річчя - Pointe de Penmarc'h.

Банки з можливістю до безмежної кількості раз вторинно перероблятися демонструють чотири чудові сцени, що відображають суть та традиції риболовлі на сардини в порту Дуарненес та сусідньому Пуент-де-Пенмарк (на честь якого компанія і отримала свою назву) між Брестом та Лорієнтом на узбережжі Франції, Бретань. За барвистими ілюстраціями стоїть історія зусиль, боротьби та інновацій протягом багатьох десятиліть, щоб представити цю смачну їжу на наші столи.

Pointe de Penmarc'h зараз є частиною Maison Chancerelle, бренд Connétable, створений у 1853 р., який відрізняється чудовою упаковкою, виготовляє свою продукцію на найстарішому в світі сардинному заводі в Дуарненесі, який тепер поєднує ремісничі методи минулого та найсучасніші технології обробки. .

Патрік Савуре, комерційний директор Seafood з Trivium, пояснює: «Упаковка для морепродуктів є одним з наших основних секторів роботи, і оскільки ми маємо честь багато років працювати з консервними виробництвами по всьому світу, ми глибоко розуміємо природу та традиції промисловості. Ми повністю визнали горду спадщину Шансерель і були раді внести свій вклад у сторіччя Пуент-де-Пенмарк».

100-процентні алюмінієві банки, що підлягають вторинній переробці, виготовляються у типовому форматі для сардини на заводі-виробнику Trivium у Моелан-сюр-Мер у Бретані, Франція.

Джерело: Trivium