Печать

«ПЕРШІ У СВІТІ» ЧАЙНІ КАПСУЛИ

Avoury®, новий бренд, випущений Melitta Single Portions, співпрацює з портфелем рішень та послуг компанії SABIC TRUCIRCLE™, щоб створити новітні преміум-органічні чайні капсули, виготовлені із сертифікованого поліпропілену (ПП), що використовує вихідну сировину із використаних полімерів. 

Avoury® була однією з перших компаній, яка застосувала новаторське рішення TRUCIRCLE™ від SABIC для сертифікованого поліпропілену - SABIC® QRYSTAL-сополімер. Капсули виготовлені спеціально для нової чайної машини Avoury® One, випущеної в кінці 2019 року, що дозволяє споживачеві зробити чашку чаю преміум-класу лише одним натисканням кнопки. Прозорі чайні капсули поглиблюють досвід споживача, дозволяючи їм не тільки скуштувати високоякісний чай, але й побачити його всередині капсули.

Холгер Фельдманн, генеральний директор Melitta Single Portions: «Ми, природно, хочемо забезпечити винятковий досвід чаювання і хочемо довести, що ресурси можна використовувати відповідально. За допомогою чайних капсул Avoury® ми можемо довести і те, і інше».

Портфоліо та послуги SABIC TRUCIRCLE™ є значною віхою на шляху до закриття циклу та створення кругової економіки для полімерів. Воно демонструє кругові інновації SABIC і може допомогти виробникам зменшити кількість полімерних відходів, використовуючи стійкі матеріали. Портфоліо TRUCIRCLE™ охоплює дизайн для вторинної переробки, механічно перероблену продукцію, сертифіковані вироби з переробки відпрацьованої пластмаси та сертифіковані відновлювані вироби з сировини на біологічній основі.

Марк Вестер, лідер кругової економіки в SABIC, сказав: «Чайні капсули Avoury® - прекрасний приклад співпраці та інновацій між SABIC та Melitta Single Portions для створення перших у світі чайних капсул, виготовлених із використанням наших кругових рішень TRUCIRCLE™. У SABIC ми прагнемо запропонувати стійкі рішення для наших клієнтів і ближче, ніж будь-коли, до того, щоб закрити цикл використаних полімерів».

Рішення SABIC TRUCIRCLE™ для сертифікованого кругового сополімеру SABIC® QRYSTAL, що використовується для цієї нової упаковки, яка підлягає переробці, сприяє розвитку кругової економіки. Це також допомагає створити прозорий, естетично приємний, легкий дизайн, який зберігає якість чайного листя, одночасно підтримуючи дотримання норм безпеки харчових продуктів, необхідних для харчових продуктів та напоїв. Упаковка термостійка та дозволяє одним натисканням кнопки отримати неповторний напій.

З моменту запуску в кінці 2019 року портфоліо SABIC TRUCIRCLE™ отримує безпрецедентний попит від підприємств з широкого кола галузей, які шукають рішення, комерційно життєздатні, а також більш уважливі до оточуючого середовища для роботи в напрямку кругової, прозорої та стійкої економіки полімерів.