Печать

СВІТ БЕЗ ВІДХОДІВ

Coca-Cola працює над створенням пляшки, виготовленої на 100% з паперу - інноваційної технології упаковки, яка може допомогти зменшити відходи. У новому відео ми запрошуємо вас у нашій лабораторії, щоб побачити наш прогрес.

Уявіть собі світ, де кожен вироблений та проданий шматок упаковки також збирається та переробляється після використання - Світ без відходів. Це наша заявлена мета: ми прагнемо зібрати та переробити пляшку або консервну банку для кожної з них, яку ми продамо до 2030 р., одночасно суттєво зменшивши використання первинних пакувальних матеріалів та лише використовуючи пакувальні матеріали, які підлягають вторинній переробці.

Для цього потрібні постійні інвестиції в інновації, дослідження різних технологій і, що найважливіше, партнерство та співпраця. Це є фундаментальним для нашого підходу, як для збору, так і для переробки нашої упаковки, а також її дизайну. 

Як частина цього, ми працювали над вивченням концепції паперової пляшки разом із нашим партнером Paboco та трьома іншими компаніями, що входять до спільноти піонерів Paboco. І зараз ми знаходимось на стадії прототипу першого покоління, який, на нашу думку, може зіграти свою роль у допомозі досягти нашої мети «Світ без відходів».

«Наше бачення - створити паперову пляшку, яку можна переробляти, як і будь-який інший тип паперу, і цей прототип є першим кроком на шляху до цього. Паперова пляшка відкриває цілий новий світ можливостей упаковки, і ми впевнені, що паперова упаковка має зіграти свою роль у майбутньому», - говорить Штайн Франссен, менеджер з інновацій в області упаковки та досліджень EMEA в Coca-Cola, який працює над проектом .

Для досягнення бачення паперової пляшки, що переробляється, ще потрібно зробити багато роботи. Паперова пляшка першого покоління все ще містить трохи полімерів.

«Цей прототип першого покоління паперової пляшки все ще складається з паперової оболонки з полімерною кришкою та полімерною підкладкою всередині. Полімер, який ми використовуємо, виготовлений із 100% переробленого полімеру, який можна повторно переробити після використання. Але наше бачення - створити паперову пляшку, яку можна переробляти, як будь-який папір. Наступним кроком є пошук рішення для створення пляшки без полімерної підкладки», - говорить Штайн.

ТРИВАЄ РЕТЕЛЬНЕ ТЕСТУВАННЯ

Як і інші типи упаковки, паперова пляшка майбутнього повинна дотримуватися тих самих високих стандартів безпеки та якості щодо упаковки харчових продуктів, що застосовуються в даний час. Штайн і вся команда проводять всебічні тестування пляшки в лабораторії, щоб побачити, як вона працює в холодильнику, наскільки вона міцна і наскільки захищає напої всередині.

«Ми також розмірковуємо над тим, як наші споживачі відреагують на цю паперову пляшку. Пляшку потрібно досліджувати з будь-якої точки зору, щоб переконатися, що ми робимо пляшку якомога кращою», - говорить Штайн.

Дивитися відео тестування тут