Печать

AEGISPAPER ВІД MONDI

Компанія Mondi, світовий лідер у виробництві упаковки та паперу, успішно розробила нову лінійку функціональних бар'єрних паперів, що переробляються. Розроблений з урахуванням захисту, цей діапазон сертифікованих рішень для бар’єрного паперу, що підлягають вторинній переробці, повністю інтегрований у ланцюжок створення вартості компанії Mondi – від виробництва паперу до застосування бар’єру – і може працювати на існуючих фасувальних лініях form-fill-and-seal (FFS)

Лінійка AegisPaper компанії Mondi зменшує кількість використовуваних полімерів, замінюючи їх відновлюваним ресурсом, який має специфічні механічні властивості, такі як стійкість до проколів, гнучкість, друкованість та захисний бар'єр. Технології покриттів, що застосовуються до цих паперів, створюють спеціальні бар'єри проти жиру та водяної пари та забезпечують герметичність. AegisPapers підходить для пакування різних продуктів: сухих, заморожених продуктах, кормів для домашніх тварин, кондитерських виробів, іграшок, для вторинної упаковки, електронної торгівлі, упаковки квітів тощо .

Функціональний бар'єрний папір може замінити полімерну упаковку, яка традиційно використовувалася для товарів повсякденного вжитку. На першому кроці співпраця Mondi з європейським виробником макаронних виробів дозволить зменшити кількість використовуваних полімерів на 90% та заощадити 7,5 т поліетиленової плівки на рік для одного з їх асортиментів. Ця упаковка для макаронних виробів та інші комерційні рішення з’являться на ринку в першій половині 2021 року.

«Стійкість є центром нашої стратегії, і я радий, що це продовжує залишатися в центрі уваги наших клієнтів. Завдяки поєднанню ноу-хау компанії Mondi у виробництві паперу, нанесенні покриттів, друку, переробці, виробництві пакетів, а також нашому досвіду, ми робимо «папір, де це можливо, полімер, коли це корисно», реальністю. Цей запуск є проривом для наступного покоління стійкої упаковки», наголосив Пітер Орісіч (Peter Orisich), генеральний директор, департаменту гнучкої упаковки та інженерних матеріалів Mondi.