Печать

TETRA PAK ВИКОРИСТОВУЄ «ПРИВ’ЯЗАНІ КОВПАЧКИ»

Tetra Pak готується переналагодити випуск 20 мільярдів картонних упаковок з «прив’язаними ковпачками» протягом наступних трьох років як частину свого прагнення «мінімізувати сміття».

Компанія розраховує розмістити їх на більш ніж 1000 лініях упаковки, які постачає споживачам у Європі.

Приблизно 40 різних типів упаковки будуть оснащені кришками, які залишаються прикріпленими, повідомили в Tetra Pak, плануючи розробити варіанти використання сировини на рослинній основі для них всіх.

Як частина поетапного випуску, закриття HeliCap 26 Pro стане першим обмеженням, яке буде введено. Постачальник описав це як «нову концепцію гвинта та відкидання із самоблокуючим шарніром».

Цей крок є частиною просування постачальника упаковки до створення «найекологічнішого в світі пакету продуктів харчування».

«Суттєвою проблемою впровадження «прив'язаних ковпачків» є масштаб змін, які це спричиняє в ланцюжку створення вартості», - сказав Ларс Холмквіст, виконавчий директор з упаковки та комерційних операцій Tetra Pak.

«Приблизно 32% усієї полімерної  упаковки не збирається, і може пройти сотні років для його розкладання», - додав Холмквіст.

«Ми зосереджуємось на переробці за проєктом, зобов’язуючись інвестувати приблизно 100 млн. євро на рік протягом наступних п’яти-десяти років у розробку більш стійких рішень для упаковки. Це включає альтернативи для заміни пластмас на основі викопних матеріалів та уникнення сміття, а також максимізації використання відновлюваних матеріалів, що відповідають джерелам, у наших упаковках».