Печать

НОВІ ТУБИ ДЛЯ REN CLEAN SKINCARE

Бренд REN Clean Skincare по догляду за шкірою Unilever та її партнер з упаковки Tubex створили інноваційну упаковку, що підлягає вторинній переробці, повністю виготовлений із 100% переробленого алюмінію  – включаючи насадку.

Кожна деталь виготовлена із 100% переробленого алюмінію, навіть насадка, що дозволяє уникнути використання ущільнювачів та полімерних ковпачків. Окрім переваг стійкості, компанії кажуть, що алюміній дуже ефективно захищає продукт в упаковці від легкого руйнування та будь-якого потенційного окислення. Його податливість також дозволяє легко вичавлювати майже кожну краплю продукту з упаковки, мінімізуючи залишки відходів та максимізуючи доступ до невеликої кількості всередині.

В контексті загальних зобов'язань Unilever щодо стійкості компанія REN зробила «беззахисну заставу» в надії забезпечити можливість переробки всієї упаковки, переробки матеріалів або повторного використання до кінця 2021 року. На початку цього року він також створив глобальний альянс під назвою #WeAreAllies with Biossance, Caudalie, Herbivore та YOUTH TO THE PEOPLE. 

«Срібної кулі при переробці не існує, тому ми впровадили різні рішення, щоб задовольнити наші зобов'язання «Нульові відходи», - каже генеральний директор REN Арно Мейссел.  Хоча це і дорожче, ми прагнемо використовувати ці нові туби для зменшення полімерних  відходів і сподіваємось заохотити інші бренди переосмислити свою упаковку з урахуванням вимог довкілля».