Печать

КАША В БАНЦІ

Виробник зернових 3Bears з Мюнхена найняв місцевого художника для створення спеціального дизайну упаковки.

Банка Overnight Oats від 3Bears - це практична упаковка для любителів каш швидкого приготування: залийте суміш 3Bears до першої позначки, рідину до другої позначки, розмішайте, закрийте та дайте просочитися.

З 14 липня 2021 року з’явиться спеціальна версія бестселера: художниця та ілюстраторка з Мюнхена Міріам Франк інтерпретує дух 3Bears у своєму типовому стилі мистецтва татуювання для банки Overnight Oats від 3Bears. Ідея про виникла під час першого етапу боротьби з пандемією Covid навесні 2020 року.

«Ми вже давно думаємо про спеціальний дизайн нашої упаковки для Overnight Oats, аби просто перетворити практичний аксесуар у прикрасу для кухонної полиці або сервірування столу. Унікальний стиль ілюстрації Міріам Франк деякий час був у наших планах, а потім з’явилася її творча мистецька кампанія «Ich bleibe Zuhause» (я залишатимуся вдома. Мені це так сподобалось, що я просто написав Міріам, запитуючи, чи не хоче вона розробити для нас спеціальний дизайн», - говорить Альфонс Дайнхард, керівник бренду 3Bears GmbH, озираючись на початок співпраці.

Френк розробила спеціальний дизайн банки Overnight Oats у її типовому стилі ілюстрації татуювання, із різнокольоровими сортами фруктів та, звичайно, знайомими позначками кількості заповнення на склі, які тепер наносяться на неї від руки.