Печать

СИСТЕМА ЗАКРИВАННЯ «ДВА В ОДНОМУ» ДЛЯ ТУБ

Albéa представляє EcoFusion Top, рішення з кришкою HDPE «два в одному» для туб для особистої гігієни, яке, як повідомляється, пропонує «значне» зниження ваги порівняно зі стандартними.

Єдина система відкривання-закривання від Albéa зменшує кількість компонентів туби лише до двох: саме туби та одного ковпачка, що, як стверджує компанія, робить його на 80% легше, ніж стандартні рішення з головкою та кришкою. Повідомляється, що рішення дозволяє зменшити загальну вагу всієї упаковки на 55%, якщо порівняти D50 200 мл, з EcoFusion Top і Thin-Wall 350 мкм, зі стандартною головкою і кришкою з товщиною рукава 500 мкм.

За словами Albéa, EcoFusion Top виготовлений з HDPE, щоб гарантувати мономатеріал і підвищити можливість його переробки. Рішення включає кришку, яка відкривається, вбудовану в головку туби. 

EcoFusion Top доступний з різними варіантами рукавів від Albéa, включаючи ламіновані туби Greenleaf і технологію Thin-Wall для екструдованих туб.

У компанії додають, що рішення також адаптоване до ринку електронної комерції та відповідає стандарту Ista-6.

Керолайн Хьюз, менеджер з маркетингу Albéa Tubes, коментує: «Зменшення використання полімеру за рахунок зниження ваги є головним пріоритетом нашої дорожньої карти.

«Будучи однокомпонентною системою відкриття та закриття, EcoFusion Top є найсучаснішим рішенням на ринку для зниження ваги.

«Крім того, менше полімеру в упаковці означає менший вуглецевий слід і менший вплив на навколишнє середовище».