Печать

ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТИЙ ПАКЕТ

Aveda, бренд Estee Lauder Companies, відомий своєю місією стійкості, оголосив про партнерство з Xela Pack у розробці того, що, за їхніми словами, є «першим у світі паперовим пакетиком для локальної переробки престижної краси». За словами бренду, це партнерство відображає прагнення Aveda впроваджувати «передові інновації та принципи дизайну для переробки, які керуються місією Aveda, яка зосереджена на екологічному лідерстві та відповідальності». 

Окрім того, що наприкінці терміну служби пакети можуть бути перероблені споживачами з Європи та Великобританії, вони були розроблені з урахуванням екологічності. Вони були детально вивчені за допомогою експертної оцінки життєвого циклу, яка розрахувала зменшення споживання води на 36-68% і викидів на 37-64% порівняно з багато-ламінатними пакетами, які зазвичай використовуються в промисловості, які зазвичай виготовляються. шляхом поєднання шарів поліестеру, поліетилену та алюмінію, які не підлягають вторинній переробці через багато-матеріальну конструкцію та невеликі розміри.

Едмонд Ірізаррі, виконавчий директор Aveda з глобальної розробки пакетів, сказав: «Ми в Aveda розуміємо важливість відбору зразків нашої продукції в екологічний спосіб: відповідно до нашої місії та без компромісів щодо якості продукції чи досвіду споживачів. Я надзвичайно пишаюся нашим 3-річним партнерством із Xela Pack для розробки цієї проривної інновації. Ми з нетерпінням чекаємо поширення цієї технології на інші ринки, бренди та категорії найближчим часом». 

Керолінн О'Коннор, директор із продажів Xela Pack, сказала: «Процес партнерства з Aveda щодо цього запуску був спільним здійсненням мрії, оскільки Aveda і Xela Pack протягом десятиліть були лідерами стійкості та інновацій. Випуск бренду Aveda в цій новій упаковці Xela, що підлягає вторинній переробці, є прекрасним свідченням постійної місії нашої компанії щодо екологічності упаковки». 

Новий паперовий пакетик планується випустити в деяких країнах у 2022 році.