Печать

PACKINFO ПРОПОНУЄ

Інформаційно-аналітичний центр «Упаковка» разом з Брендінговою Агенцією Gorazio (Харків) працював над ребрендингом пакувального пошукового порталу. Але ми не встигли його доробити.

У цей дуже важкий військовий час є необхідність допомагати нашим українським пакувальникам, підтримувати їх та реалізовувати продукцію на українському та європейському ринках. На період війни замість розділу НОВИНИ ми пропонуємо публікацію на пошуковому порталі packinfo.com.ua пропозицій українських компаній, які хочуть або реалізувати свою продукцію, або придбати необхідні матеріали. Ця інформація також буде надіслана на українські підприємства, які виготовляють харчові продукти, напої та будь-яку продукцію в упаковці.

Для розміщення пропозицій надсилайте інформацію (назва підприємства, назва продукції, основні її характеристики та фото, контакти) на адресу КЛУБУ ПАКУВАЛЬНИКІВ Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.  

Наша команда працює, ми маємо фінансово підтримувати наших співробітників. Тому ми встановили вартість такої публікації – 900 грн. з ПДВ.

Ми на зв’язку Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. або +38 067 232 3215 (WhatsApp, Viber).

СЛАВА УКРАЇНІ!!!